VŠEOBECNÉ POKYNY-LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY DDM 2023

 • Od 1. července 2023 není povinné dodat podepsanou papírovou přihlášku.

Vše již máme v IS-Domeček, tedy elektronicky.

 • Nástup dětí je vždy mezi 7.30 a 8.00 hod. ráno v DDM Světlá nad Sázavou (pokud není vedoucími tábora stanoveno jinak), vchod zezadu od tělocvičen ZŠ v Lánecké ulici. Následuje dopolední program, oběd a odpolední program. Děti prosím vyzvedávejte mezi 15:00 do 15.30 hodinou.
 • Při nástupu dítěte na PT nám odevzdáte kartičku pojišťovny.
 • V kanceláři DDM si ji během prvního táborového dne naskenujeme a při předávání dítěte po skončení táborového dne Vám ji vrátíme.
 • V ceně letošních příměstských táborů jsou i výlety (doprava+program)
 • Pokud chcete využít příspěvek na tábor od Vaší zdravotní pojišťovny, zjistěte si prosím podmínky získání tohoto příspěvku, protože jsou různé. Některé pojišťovny mají svůj vlastní formulář a některým stačí potvrzení vygenerované DDM. Potvrzení Vám velice rádi vystavíme, a to až po skončení tábora, tzn. v pátek 13.00 – 15.30. Pojišťovny požadují potvrzení s datem ukončení tábora a teprve potom můžete pojišťovnu s potvrzeným formulářem navštívit.

S sebou by děti měly mít:

 1. Pevnou lahev na pití (k dispozici bude šťáva nebo voda)
 2. Pohodlné oblečení a správnou obuv na sportovní aktivity v tělocvičně, ale i pro pobyt venku. Obuv si lze nechat dole v šatně, k dispozici jsou i skříňky (na mince).
 3. Svačinu na dopoledne i na odpoledne  
 4. Pokud dítě bude odcházet z PT samo, je nutný písemný souhlas.
 5. Vhodné přezůvky.
  6. Igelitový sáček a dezinfekční gel do baťůžku.

 Upozornění DDM:
Cenné věci nechte doma, DDM za ně nemůže odpovídat.
Pokud dítě není zdravé, táborového dne či tábora se nezúčastní. Žádáme Vás, abyste nám nemocné děti ve vlastním zájmu do tábora neposílali.

      Stravování je zajištěno formou plnohodnotného oběda. Jídelníček bude jednotný, případnou dietu nahlaste prosím včas. Rovněž včas zavolejte (tj. nejpozději den předem) na telefonní číslo vedoucí tábora v případě nemoci Vašeho dítěte.

     

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se :).