Pobočka v Golčově Jeníkově sídlí ve školském areálu, v bývalém pavilonu 1. stupně ZŠ. Nově využíváme také sportovní halu, která se nachází přímo pod pavilonem. Nabízíme zájmové kroužky ve volném čase dětí i dospělých.

Kontaktní údaje:

  • Adresa: Mírová 253, Golčův Jeníkov, 582 82
  • Telefon: 737 710 312
  • Ředitelka DDM a koordinátorka zájmové činnosti DDM v Golčově Jeníkově: Mgr. Olga Fialová, DiS.

Nabídka zájmových kroužků DDM pro školní rok 2023/2024 v Golčově Jeníkově, Vilémově a v Habrech bude zveřejněna v týdnu 28.8.2023 a ke stažení zde:

Zájmové kroužky, jejich rozvrh a akce DDM pro šk. rok 2023/2024 v Golčově Jeníkově – Dům dětí a mládeže Světlá nad Sázavou (ddm-svetla.cz)

Nabídka zájmových kroužků a akcí DDM Světlá nad Sázavou pro šk. rok 2023/2024 ve Vilémově, Habrech a v Dolním Městě – Dům dětí a mládeže Světlá nad Sázavou (ddm-svetla.cz)

Přihlašování do kroužků ve Světlé nad Sázavou spouštíme od pondělí 28.8.2023. Přihlašování do kroužků na pracovištích v Golčově Jeníkově, Vilémově a v Habrech bude možné od pondělí 4. září 2023. Přihlašování do kroužků DDM probíhá elektronicky přes Klientskou sekci DDM do naplnění kapacity. Pokud se nesejde dostatečný počet zájemců o zájmový kroužek, kroužek se neotevře. 
Kroužky, akce a rozvrhy v GJ:
https://ddm-svetla.cz/zajmove-krouzky-a-akce-ddm-pro-sk-rok-2023-2024-v-golcove-jenikove/
Jak se přihlásit?
 
 
Pozor, taneční kroužky DDM pod vedením Bc. Martiny Pejcharové, DiS. mají jiné termíny přihlašování. Klientskou sekci pro taneční kroužky otevřeme až po absolvování náborů do jednotlivých skupin, termíny náborů najdete v sekci Novinky na webových stránkách nebo na letácích DDM.
Pevné rozvrhy kroužků zveřejníme během září 2023.
Vzhledem k tomu, že DDM Světlá nemá vlastní prostory pro zájmové kroužky, vyhrazujeme si právo na změnu rozvrhu u našich aktivit i během školního roku, pokud to bude závažnost situace vyžadovat.
Zahájení pravidelné činnosti v zájmových kroužcích DDM bude
od pondělí 2.října 2023, pokud vedoucí kroužku nestanoví jinak.
Těšíme se na vás.