Nabídka zájmových útvarů /kroužků, kurzů/ ve školním roce 2017 – 2018. Začínáme od pondělí 2. října 2017.

KROUŽKY /formát odt, pdf/:

Kroužky 2017 2018 10 2017

Kroužky 2017 2018 10 2017

  • Přihlášky ke stažení zde:

PRIHLASKA_K_ZAJMOVEMU_VZDELAVANI

PRIHLASKA_K_ZAJMOVEMU_VZDELAVANI

  • Pravidelná zájmová činnost DDM probíhá od října 2017 do května 2018 a je po tuto dobu hrazena tzv. úplatou za zájmové vzdělávání (=cena kroužku/kurzu).
  • Platba většiny kroužků probíhá bezhotovostně. Po obdržení/doručení řádně vyplněné a podepsané přihlášky dostanete v DDM pokyny k bezhotovostní platbě. Jednotlivé vstupné se bude týkat pouze kroužků/kroužků, u kterých je to uvedeno na přihlášce.Tento druh přihlášky obdržíte pouze od vedoucího kroužku a ten vás bude informovat o jednotlivém vstupném. Jednotlivé vstupné se týká kroužků Hrátky s batolátky Světlá nad Sázavou (vedoucí Mgr. Lenka Kuklíková), Baby cvičení Golčův Jeníkov a BOSU cvičení Golčův Jeníkov(vedoucí Mgr. Kateřina Vavrušková) a cvičení PILATES GJ (vedoucí Anna Gabčová)
  • Přihlašovat se můžete nejdříve od 4. září 2017 a také během celého roku, do vyčerpání kapacity kroužku/kurzu.Pokud se stihnete přihlásit do konce října 2017, máte největší šanci na volná místa ve všech zájmových útvarech DDM. Jestliže se pro malý zájem kroužek nebo kurz nenaplní a neotevře, dáme vám na základě kontaktů v přihlášce vědět. Můžete si vybrat jiný kroužek, anebo v tomto případě platbu vrátíme.